o nas

 


Jestem w sporcie od ponad 20 lat. Na początku jako zawodniczka (kolarstwo, wioślarstwo, triathlon), wolontariuszka, teraz jako marketingowiec, organizator eventów sportowych, prowadząca zajęcia dla młodzieży. Tysiące godzin treningów i eksplorowania różnych aktywności. Krew, pot i łzy. Sukcesy i porażki. Ogromne emocje, wzruszenia, czasem również sytuacje kryzysowe, niebezpieczne. Ludzie, niesamowici ludzie. Te dwie dekady to dla mnie nieustanna edukacja i rozwój. Strukturyzowanie wiedzy w zakresie metodyki treningowej, zarządzania organizacją, marketingu, psychologii, w ramach studiów, szkoleń, warsztatów. 

 

Od 2018 roku zajmuję się prowadzeniem działań marketingowych. Tworzyłam komunikację dla podmiotów z różnych branż. Jednak to sport zajmuje w moim sercu miejsce szczególne. Dlatego, idąc za głosem serca, stałą obsługę marketingową, prowadzenie komunikacji marki, oferujemy tylko dla podmiotów z branży sport | wellbeing. Jednorazowe konsultacje strategiczne prowadzę niezależnie od tego, z jakiej branży jest marka, której konsultacja dotyczy.

 

Jestem wielką zwolenniczką autentyczności i jakości. Dlatego podczas konsultacji nie nauczę Cię jak tworzyć clickbajty i reklamy, które przyciągną raz. Nie będę do Ciebie krzyczeć komunikatami typu "szybkie i łatwe sposoby na...", "5 trików...", "wyzwanie, które zmieni Twój biznes w 3 dni...". Bo w dłuższej perspektywie nie wyróżnia się ten, kto najgłośniej krzyczy, a ten, kto daje jakość i wartość. 

 

Stworzyłam Sport Marketing Lab, aby korzystając z doświadczenia mojego oraz osób, z którymi współpracuję, tworzyć świadomy marketing z wyższej półki. Lub pomagać Tobie go tworzyć. 

 

Dlatego podczas konsultacji strategicznej skupimy się na pogłębionej analizie. Dzięki odpowiednim narzędziom i ćwiczeniom poznasz jeszcze lepiej swoją markę i jej odbiorców. Dostosujesz komunikację do celów. Tych strategicznych i marketingowych. Dostosujesz ją do swoich odbiorców i ich potrzeb. Oraz do tego, w czym jesteś dobra | dobry. Bo bez autentyczności i działania w zgodzie ze sobą nie ma sukcesu. Nikt Ci nie uwierzy w komunikaty, które nie są w zgodzie z Tobą.

 

 

Kasia Niedzielska, założycielka Sport Marketing Lab.

Wszelkie prawa zastrzeżone:

Sport Marketing Lab © 2021

Sport Marketing Lab
Marketing sportowy wyższego poziomu.